Sluiten
Bedankt voor je aanvraag, wij nemen zo spoedig mogenlijk contact met u op.
Terug naar Bürstner Premio 520 TK Compleet!
Aanvraag inruilvoorstel
Foto bijvoegen
Selecteer uw foto

Bürstner Premio 520 TK Compleet!

Bürstner Premio 520 TK Compleet!
Bürstner Premio 520 TK Compleet!
€ 20.995,-
6 slaapplaatsen
Max. toelaatbaar gewicht: 1500 kg
Bouwjaar 2015
12.000 m2 Showroom in Purmerend
Meer dan 40 jaar ervaring
Caravans, Campers en Vouwwagens
Dealer in Hobby, Fendt en Alpenkreuzer
Algemeen
Conditie Gebruikt
Bouwjaar 2015
Modeljaar 2015
Slapen
Slaapplaatsen 6
Aantal bedden 3
Maten en gewichten
Totaal lengte 748 cm
Breedte 250 cm
Max. toelaatbaar gewicht 1500 kg
Ledig gewicht 1180 kg
Kenmerken
Wanden Hamerslag
Kleur Wit
Keuken
Boiler
Gascomfoor
Koelkast
Vriesvak
Exterieur/Interieur
Buitenlamp
Combicassettes
Dakluik
Dakluik groot
Dakluik heki
Hordeur
Leeslampjes
Voortent
Fietsenrek
Sanitair
Cassettetoilet
Schoonwatertank (vast)
Toilet/Wasruimte
Techniek en veiligheid
Disselafdekking
Omvormer
Schokbreker
Serviceluik
Stabilisator
Verzwaarde steunen
Reservewiel
Verwarming
Kachel
Ringverwarming
Slaapcomfort
Lattenbodem
Matras pocketveren
Radio/TV
Schotel
Televisie
Televisiebeugel
De caravan is tevens uitgerust met een handig fietsenrek, zodat u uw fietsen gemakkelijk kunt meenemen naar uw vakantiebestemming. Door het serviceluik zijn uw kampeerspullen ook van buitenaf makkelijk bereikbaar.

De gezellige en ruime middendinette vormt letterlijk en figuurlijk het middelpunt van de caravan. De middenkeuken, waar de caravan over beschikt, is onder meer voorzien van een 3-pits kooktoestel, spoelbak en kraan. Er is een 5 liter boiler aanwezig, die u van warm water voorziet. De ingebouwde koelkast (142 liter) met vriesvak is uitgevoerd in een ruime uitvoering.

Het ruime, in de lengte geplaatste Franse bed is geschikt voor 2 personen. Aan slaapcomfort zal het u in deze caravan, die is voorzien van lattenbodems en pocketveringsmatrassen, niet ontbreken. In de badkamer kunt u zich lekker opfrissen bij de wastafel. Verder is er ook een cassettetoilet ingebouwd.

Het interieur kan goed worden geventileerd dankzij het grote dakluik, dat ook voor extra lichtinval zorgt. De verwarmde lucht wordt efficiënt verspreid via een ringverwarming.

Wie graag televisie kijkt, zal het waarderen dat deze caravan is uitgerust met een televisie. Om via de satelliet televisie te kunnen kijken, is de caravan uitgerust met een vaste schotelantenne. De caravan is uitgerust met een hordeur. Hierdoor houdt u insecten zoals muggen en vliegen buiten de caravan. Deze caravan wordt inclusief een gebruikte Isabella voortent geleverd. De stabilisatorkoppeling, waar deze caravan mee is uitgerust, zorgt voor een verbetering van het weggedrag van de caravan.

Neemt u contact op voor het maken van een afspraak of bezoek onze showroom. Wij staan u graag te woord.
Garantie
Bovag garantie
Kom op bezoek
Caravancentrum Waterland
Polderweg 18
1446 AA Purmerend
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag
Vanaf 09.00 t/m 17.00
1
Wilt u meer weten over de Bürstner Premio 520 TK Compleet!?
Caravancentrum Waterland al meer dan 40 jaar uw Hobby, Fendt, Alpenkreuzer en Caretta dealer !
Centraal gelegen in een volledig vernieuwd pand in Pumerend.
De grootste collectie nieuwe en gebruikte Hobby en Fendt Caravans!
Kom langs voor de best deal. Ook in kampeeraccessoires!