Sluiten
Bedankt voor je aanvraag, wij nemen zo spoedig mogenlijk contact met u op.
Terug naar Fendt Tendenza 650 FD
Aanvraag inruilvoorstel
Foto bijvoegen
Selecteer uw foto

Fendt Tendenza 650 FD

Fendt Tendenza 650 FD
Fendt Tendenza 650 FD
€ 32.700,-
4 slaapplaatsen
Max. toelaatbaar gewicht: 2500 kg
Bouwjaar 2021
12.000 m2 Showroom in Purmerend
Meer dan 40 jaar ervaring
Caravans, Campers en Vouwwagens
Dealer in Hobby, Fendt en Alpenkreuzer
Algemeen
Conditie Gebruikt
Bouwjaar 2021
Modeljaar 2021
Slapen
Slaapplaatsen 4
Aantal bedden 1
Maten en gewichten
Totaal lengte 0 cm
Breedte 0 cm
Max. toelaatbaar gewicht 2500 kg
Ledig gewicht 1735 kg
Kenmerken
Wanden Hamerslag
Kleur Wit
Keuken
Boiler
Gascomfoor
Koelkast
Vriesvak
Oven
Magnetron
Exterieur/Interieur
Buitenlamp
Combicassettes
Dakluik
Dakluik groot
Dakluik heki
Hordeur
Indirecte verlichting
Luifel
Lichtmetalen velgen
Sanitair
Cassettetoilet
Schoonwatertank (vast)
Toilet/Wasruimte
Douche
Techniek en veiligheid
Disselafdekking
Omvormer
Schokbreker
Serviceluik
Stabilisator
Verzwaarde steunen
Caravanmover
Rookmelder
Verwarming
Kachel
Ringverwarming
Slaapcomfort
Lattenbodem
Matras traagschuim
U heeft in deze comfortabel ingedeelde Fendt Tendenza 650 FD de beschikking over genoeg slaap- en zitgelegenheid. Doordat deze caravan is voorzien van een mover kunt u deze eenvoudig op iedere gewenste plek zetten. Uw bagage kunt u ook van de buitenzijde snel bereiken via het serviceluik.

De ruime rondzit, waar deze caravan over beschikt, kan ook als slaapgelegenheid worden gebruikt. De luxe en compleet uitgevoerde keuken van deze Fendt caravan heeft onder meer een oven, zodat u broodjes af kunt bakken en ovengerechten kunt maken. Er is een warmwatervoorziening in de vorm van een boiler aanwezig. De koelkast met vriesvak biedt voldoende ruimte voor heel uw voorraad. De caravan heeft ook een magnetron zodat u eten kunt ontdooien en opwarmen.

Het vrijstaande queensbed biedt u alle ruimte en is tevens goed toegankelijk voor het in- en uitstappen. Om het u aan niets te laten ontbreken, zijn de bedden voorzien van zowel lattenbodems als traagschuimmatrassen. De badkamer biedt wasgelegenheid in de vorm van een wastafel. Ook is er een ingebouwd cassettetoilet. Ook is de caravan uitgerust met een douchegelegenheid, zodat u aan boord kunt douchen.

Door het grote dakluik beschikt u over een goede ventilatiemogelijkheid die ook meer daglicht in de caravan geeft. De verwarmde lucht wordt efficiënt verspreid via een ringverwarming.

Dankzij de hordeur heeft u in de caravan geen last van vliegen en muggen. U bent beschermd tegen zon en regen door de snel uit te draaien cassetteluifel. Het weggedrag van de caravan wordt verbeterd door de stabilisatorkoppeling.

Wilt u meer informatie over deze Fendt Tendenza 650 FD? Bel of mail dan snel met ons bedrijf. Onze medewerkers staan graag voor u klaar.

Garantie
Bovag garantie
Kom op bezoek
Caravancentrum Waterland
Polderweg 18
1446 AA Purmerend
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag
Vanaf 09.00 t/m 17.00
1
Wilt u meer weten over de Fendt Tendenza 650 FD?
Caravancentrum Waterland al meer dan 40 jaar uw Hobby, Fendt, Alpenkreuzer en Caretta dealer !
Centraal gelegen in een volledig vernieuwd pand in Pumerend.
De grootste collectie nieuwe en gebruikte Hobby en Fendt Caravans!
Kom langs voor de best deal. Ook in kampeeraccessoires!