Algemeen
Conditie |
Gebruikt |
Bouwjaar |
2011 |
Modeljaar |
2011 |
Slapen
Slaapplaatsen |
4 |
Aantal bedden |
1 |
Maten en gewichten
Totaal lengte |
0 cm |
Breedte |
230 cm |
Max. toelaatbaar gewicht |
1350 kg |
Ledig gewicht |
1090 kg |
Kenmerken
Wanden |
Hamerslag |
Kleur |
Wit |
Keuken
Boiler |
Gascomfoor |
Koelkast |
Vriesvak |
Apothekerskast |
Exterieur/Interieur
Buitenlamp |
Combicassettes |
Dakluik |
Dakluik groot |
Dakluik heki |
Hordeur |
Voortent |
Fietsenrek |
Sanitair
Cassettetoilet |
Toilet/Wasruimte |
Techniek en veiligheid
Disselafdekking |
Omvormer |
Schokbreker |
Serviceluik |
Stabilisator |
Verzwaarde steunen |
Slaapcomfort
Lattenbodem |
Matras pocketveren |
Deze comfortabel uitgevoerde Hobby De Luxe 440 SF is van bouwjaar 2011. In deze caravan beschikt u over 4 slaapplaatsen. De caravan is tevens uitgerust met een handig fietsenrek, zodat u uw fietsen gemakkelijk kunt meenemen naar uw vakantiebestemming. Door het serviceluik zijn uw kampeerspullen ook van buitenaf makkelijk bereikbaar.
In de ruime treinzit vindt u een gezellige plek om te zitten, deze kan uiteraard ook dienen als extra slaapplaats. De ruime keuken is in het midden van de caravan geplaatst. Geheel compleet uitgevoerd, met onder meer een 3-pits kooktoestel, gootsteen met kraan en voldoende bergruimte. De apothekerskast in de keuken is handig om de kleine spullen in op te bergen. Voor een snelle toevoer van warm water is er een boiler aanwezig. Om uw etenswaren op te bergen is er een koelkast met vriescompartiment ingebouwd.
In het ruime, dwars geplaatste bed kunnen 2 personen slapen. Dankzij de pocketveringsmatrassen en lattenbodems op de bedden kunt u genieten van een extra comfortabele ligging. De badkamer biedt gelegenheid om u aan de wastafel op te frissen en er is tevens een cassettetoilet.
Door het grote dakluik beschikt u over een goede ventilatiemogelijkheid die ook meer daglicht in de caravan geeft. De verwarmde lucht wordt efficiënt verspreid via een ringverwarming.
Door de hordeur, waarmee deze caravan is uitgerust, houdt u vliegen en andere insecten buiten de deur. De stabilisatorkoppeling van deze caravan zorgt voor een stabiel en veilig weggedrag.
Neemt u contact op voor een bezichtiging van deze Hobby De Luxe 440 SF of bezoek onze showroom. Onze medewerkers staan u graag te woord.