Algemeen
| Conditie |
Gebruikt |
| Bouwjaar |
2020 |
| Modeljaar |
2020 |
Slapen
| Slaapplaatsen |
6 |
| Aantal bedden |
3 |
Maten en gewichten
| Totaal lengte |
904 cm |
| Breedte |
250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht |
3500 kg |
| Ledig gewicht |
1857 kg |
Kenmerken
| Wanden |
Hamerslag |
| Kleur |
Wit |
Radio/TV
| Antenne-voorbereiding |
| Televisie |
| Televisiebeugel |
Keuken
| Boiler |
| Gascomfoor |
| Koelkast |
| Vriesvak |
Exterieur/Interieur
| Buitenlamp |
| Combicassettes |
| Dakluik |
| Dakluik groot |
| Dakluik heki |
| Hordeur |
| Indirecte verlichting |
| Luifel |
| Fietsenrek |
Sanitair
| Cassettetoilet |
| Schoonwatertank (vast) |
| Toilet/Wasruimte |
| Douche |
Techniek en veiligheid
| Disselafdekking |
| Omvormer |
| Schokbreker |
| Serviceluik |
| Stabilisator |
| Verzwaarde steunen |
| Caravanmover |
| Rookmelder |
| TUV-certificaat (100km/u) |
Verwarming
| Kachel |
| Ringverwarming |
| Airconditioning |
| Winterisolatie |
Slaapcomfort
| Lattenbodem |
| Matras pocketveren |
Met slaapgelegenheid voor 6 personen, biedt deze in 2020 gebouwde caravan van Hobby, ruimte voor het hele gezin. De caravan is tevens uitgerust met een handig fietsenrek, zodat u uw fietsen gemakkelijk kunt meenemen naar uw vakantiebestemming. Het meenemen van al uw reisbagage in deze caravan, is geen enkel probleem. Het laadvermogen bedraagt namelijk 2440 kilo. Op de camping kunt u de caravan dankzij de mover snel op de gewenste plaats zetten. Uw bagage kunt u ook van de buitenzijde snel bereiken via het serviceluik. Achterop de caravan ziet u de Tempo 100 sticker. Deze geeft aan dat u met deze caravan 100 kilometer per uur mag rijden op de Duitse Autobahn.
De caravan heeft een gezellige rondzit die u eenvoudig kunt ombouwen tot comfortabele slaapplaats. De middenkeuken, waar de caravan over beschikt, is onder meer voorzien van een 3-pits kooktoestel, spoelbak en kraan. Er is een boiler aanwezig, die u van warm water voorziet. De koelkast met vriesvak biedt voldoende ruimte voor heel uw voorraad.
De caravan is uitgerust met een Frans bed, een in de lengte geplaatst tweepersoons bed. Om u van een welverdiende nachtrust te laten genieten, hebben de bedden niet alleen lattenbodems maar ook pocketveringsmatrassen. In de badkamer kunt u zich lekker opfrissen bij de wastafel. Verder is er ook een cassettetoilet ingebouwd. In de caravan kunt u ook douchen. Er bevindt zich een doucheruimte naast het slaapgedeelte.
Het grote dakluik, in combinatie met de airco, zorgt voor een prettig binnenklimaat tijdens warme dagen. De verwarmde lucht wordt efficiënt verspreid via een ringverwarming.
Met de televisie, waarmee deze caravan is uitgerust, kunt u ook op vakantie naar uw favoriete televisieprogramma’s kijken. In deze caravan is ook een hordeur ingebouwd. Daardoor zult u in deze caravan veel minder last van insecten hebben. U bent beschermd tegen zon en regen door de snel uit te draaien cassetteluifel. Omdat de caravan is uitgerust met een stabilisatorkoppeling, heeft deze een rustiger weggedrag.
Neemt u contact op voor het maken van een afspraak of bezoek onze showroom. Wij staan u graag te woord.