Sluiten
Bedankt voor je aanvraag, wij nemen zo spoedig mogenlijk contact met u op.
Terug naar Fendt Diamant 650 SG
Aanvraag inruilvoorstel
Foto bijvoegen
Selecteer uw foto

Fendt Diamant 650 SG

Fendt Diamant 650 SG
Fendt Diamant 650 SG
€ 46.995,-
4 slaapplaatsen
Max. toelaatbaar gewicht: 2200 kg
Bouwjaar 2021
12.000 m2 Showroom in Purmerend
Meer dan 40 jaar ervaring
Caravans, Campers en Vouwwagens
Dealer in Hobby, Fendt en Alpenkreuzer
Algemeen
Conditie Gebruikt
Bouwjaar 2021
Modeljaar 2021
Slapen
Slaapplaatsen 4
Aantal bedden 2
Maten en gewichten
Totaal lengte 860 cm
Breedte 250 cm
Max. toelaatbaar gewicht 2200 kg
Ledig gewicht 1874 kg
Kenmerken
Wanden Hamerslag
Kleur Wit
Radio/TV
Antenne-voorbereiding
Keuken
Boiler
Gascomfoor
Koelkast
Vriesvak
Oven
Exterieur/Interieur
Buitenlamp
Combicassettes
Dakluik
Dakluik groot
Dakluik heki
Hordeur
Indirecte verlichting
Leeslampjes
Luifel
Fietsenrek
Lichtmetalen velgen
Sanitair
Cassettetoilet
Schoonwatertank (vast)
Toilet/Wasruimte
Techniek en veiligheid
Disselafdekking
Omvormer
Schokbreker
Serviceluik
Stabilisator
Verzwaarde steunen
Accu
Caravanmover
Lader
Verwarming
Kachel
Ringverwarming
Vloerverwarming
Airconditioning
Slaapcomfort
Lattenbodem
Matras pocketveren
Deze luxueuze caravan van het merk Fendt heeft 4 slaapplaatsen en is van bouwjaar 2021. Uw fietsen kunt u makkelijk meenemen op het fietsenrek dat op deze caravan is gemonteerd. Het meenemen van al uw reisbagage in deze caravan, is geen enkel probleem. Het laadvermogen bedraagt namelijk 326 kilo. Met de mover, waarmee deze caravan is uitgerust, zet u de caravan snel en eenvoudig op zijn plek. Uw bagage kunt u ook van de buitenzijde snel bereiken via het serviceluik.

In de praktische rondzit waarmee de caravan is uitgerust, kunt u genieten van heerlijke maaltijden en gezellige avonden. In de luxe uitgeruste keuken van deze Fendt caravan vindt u onder meer een oven, om bijvoorbeeld verse broodjes te bakken. Er is een warmwatervoorziening in de vorm van een boiler aanwezig. De inbouwkoelkast met vriescompartiment heeft een grote inhoud.

De twee aparte bedden waarover de caravan beschikt, bieden een gemakkelijke instap. Dankzij de pocketveringsmatrassen en lattenbodems op de bedden kunt u genieten van een extra comfortabele ligging. U kunt zich heerlijk opfrissen bij de wastafel in de badkamer, waar tevens een cassettetoilet ingebouwd.

Tijdens de warmste dagen blijft het binnen aangenaam koel door de airco en het grote dakluik. Een opvallende optie is de vloerverwarming, die ook op koudere dagen voor een comfortabel gevoel in de caravan zorgt.

Door de hordeur, waarmee deze caravan is uitgerust, houdt u vliegen en andere insecten buiten de deur. De stabilisatorkoppeling, waar deze caravan mee is uitgerust, zorgt voor een verbetering van het weggedrag van de caravan.

Bent u geïnteresseerd in deze Fendt Diamant 650 SG? Wij ontvangen u van harte in onze showroom.

Ep levelsysteem gaat er nog af.
Garantie
Bovag garantie
Kom op bezoek
Caravancentrum Waterland
Polderweg 18
1446 AA Purmerend
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag
Vanaf 09.00 t/m 17.00
Caravancentrum Waterland
1
Wilt u meer weten over de Fendt Diamant 650 SG?
Hobby en Fendt 2023
Sluiten
Hobby en Fendt 2023

Wie wilt er nou niet met een gloednieuwe Hobby of Fendt caravan op vakantie?

Caravan centrum Waterland heeft bijna alle modellen en type's uit voorraad leverbaar, wij maken de caravan helemaal naar u wens.

Wij zien uw graag, de koffie en thee staan klaar.

Bekijk alvast onze huidige voorraad
alert foto