Algemeen
| Conditie |
Gebruikt |
| Bouwjaar |
2013 |
| Modeljaar |
2013 |
Slapen
| Slaapplaatsen |
4 |
| Aantal bedden |
2 |
Maten en gewichten
| Totaal lengte |
763 cm |
| Breedte |
230 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht |
1750 kg |
| Ledig gewicht |
1340 kg |
Kenmerken
| Wanden |
Hamerslag |
| Kleur |
Wit |
Keuken
| Boiler |
| Gascomfoor |
| Koelkast |
| Vriesvak |
Exterieur/Interieur
| Buitenlamp |
| Combicassettes |
| Dakluik |
| Dakluik groot |
| Dakluik heki |
| Hordeur |
| Indirecte verlichting |
| Leeslampjes |
| Luifel |
| Fietsenrek |
| Lichtmetalen velgen |
Sanitair
| Cassettetoilet |
| Schoonwatertank (vast) |
| Toilet/Wasruimte |
Techniek en veiligheid
| Disselafdekking |
| Omvormer |
| Schokbreker |
| Serviceluik |
| Stabilisator |
| Verzwaarde steunen |
| Accu |
| Caravanmover |
| Lader |
Verwarming
| Kachel |
| Ringverwarming |
| Airconditioning |
| Winterisolatie |
Slaapcomfort
| Lattenbodem |
| Matras pocketveren |
Deze praktisch ingedeelde Hobby Premium is van 2013. U heeft met deze caravan alle mogelijkheden om te genieten van uw kampeervakantie. De caravan is tevens uitgerust met een handig fietsenrek, zodat u uw fietsen gemakkelijk kunt meenemen naar uw vakantiebestemming. Het meenemen van al uw reisbagage in deze caravan, is geen enkel probleem. Het laadvermogen bedraagt namelijk 290 kilo. U kunt de caravan snel en eenvoudig op de gewenste plek zetten met de mover. Via het serviceluik kunt u ook van buitenaf heel makkelijk bij uw spullen komen.
De riante rondzit is ideaal om gezellig aan te eten en te drinken, maar kan ook als extra slaapplaats dienen. Centraal in de caravan bevindt zich de complete middenkeuken. Er is een boiler aanwezig, die u van warm water voorziet. Om uw etenswaren op te bergen is er een koelkast met vriescompartiment ingebouwd.
De slaapgelegenheid bestaat uit 2 aparte bedden. Aan slaapcomfort zal het u in deze caravan, die is voorzien van lattenbodems en pocketveringsmatrassen, niet ontbreken. Behalve een cassettetoilet heeft de badkamer ook een wastafel, waar u zich lekker op kunt frissen.
Ook als het buiten heel warm is, blijft de caravan binnen lekker koel door de airconditioning en het grote dakluik. Voor een goede verdeling van de verwarmde lucht is de caravan voorzien van een circulatiesysteem.
U zult in deze caravan, dankzij de ingebouwde hordeur, minder last van insecten hebben. U bent beschermd tegen zon en regen door de snel uit te draaien cassetteluifel. Door de stabilisatorkoppeling ligt deze caravan rustig en stabiel achter de auto.
Past deze Hobby Premium helemaal bij uw vakantieplannen? Neemt u dan contact op, wij maken graag een afspraak met u.