Algemeen
Conditie |
Gebruikt |
Bouwjaar |
2013 |
Modeljaar |
2013 |
Slapen
Slaapplaatsen |
4 |
Aantal bedden |
2 |
Maten en gewichten
Totaal lengte |
712 cm |
Breedte |
230 cm |
Max. toelaatbaar gewicht |
1500 kg |
Ledig gewicht |
1300 kg |
Kenmerken
Wanden |
Hamerslag |
Kleur |
Wit |
Keuken
Boiler |
Gascomfoor |
Koelkast |
Vriesvak |
Exterieur/Interieur
Buitenlamp |
Combicassettes |
Dakluik |
Dakluik groot |
Dakluik heki |
Hordeur |
Indirecte verlichting |
Leeslampjes |
Luifel |
Lichtmetalen velgen |
Sanitair
Cassettetoilet |
Schoonwatertank (vast) |
Toilet/Wasruimte |
Techniek en veiligheid
Disselafdekking |
Omvormer |
Schokbreker |
Serviceluik |
Stabilisator |
Verzwaarde steunen |
Accu |
Caravanmover |
Lader |
Slaapcomfort
Lattenbodem |
Matras pocketveren |
Deze Hobby Prestige is gebouwd in 2013 en heeft een uitgekiende indeling zodat u over voldoende slaapplaatsen en zitgelegenheid kunt beschikken. Doordat deze caravan is voorzien van een mover kunt u deze eenvoudig op iedere gewenste plek zetten. Via het serviceluik kunt u ook van buitenaf heel makkelijk bij uw spullen komen.
De gezellige en handige rondzit waar de caravan over beschikt, kan ook dienen als slaapgelegenheid. De complete keuken is in het midden van de caravan geplaatst. Er is een warmwatervoorziening in de vorm van een boiler aanwezig. De koelkast met vriesvak biedt voldoende ruimte voor heel uw voorraad.
De aparte bedden waarmee de caravan is uitgerust bieden een ruime slaapplek voor 2 personen. Om u van een welverdiende nachtrust te laten genieten, hebben de bedden niet alleen lattenbodems maar ook pocketveringsmatrassen. Behalve een cassettetoilet heeft de badkamer ook een wastafel, waar u zich lekker op kunt frissen.
Door het grote dakluik beschikt u over een goede ventilatiemogelijkheid die ook meer daglicht in de caravan geeft. De verwarmde lucht wordt efficiënt verspreid via een ringverwarming.
Door de ingebouwde hordeur van deze caravan heeft u veel minder last van vliegen en muggen. U bent beschermd tegen zon en regen door de snel uit te draaien cassetteluifel. De caravan is voorzien van een stabilisator. Hierdoor wordt het weggedrag aanzienlijk verbeterd.
Past deze Hobby Prestige helemaal bij uw vakantieplannen? Neemt u dan contact op, wij maken graag een afspraak met u.