Sluiten
Bedankt voor je aanvraag, wij nemen zo spoedig mogenlijk contact met u op.
Terug naar TEC Weltbummler 525 TDF
Aanvraag inruilvoorstel
Foto bijvoegen
Selecteer uw foto

TEC Weltbummler 525 TDF

TEC Weltbummler 525 TDF
TEC Weltbummler 525 TDF
€ 14.995,-
4 slaapplaatsen
Max. toelaatbaar gewicht: 1500 kg
Bouwjaar 2009
12.000 m2 Showroom in Purmerend
Meer dan 40 jaar ervaring
Caravans, Campers en Vouwwagens
Dealer in Hobby, Fendt en Alpenkreuzer
Algemeen
Conditie Gebruikt
Bouwjaar 2009
Modeljaar 2009
Slapen
Slaapplaatsen 4
Aantal bedden 1
Maten en gewichten
Totaal lengte 0 cm
Breedte 230 cm
Max. toelaatbaar gewicht 1500 kg
Ledig gewicht 1230 kg
Kenmerken
Wanden Hamerslag
Kleur Wit
Radio/TV
Antenne-voorbereiding
Keuken
Boiler
Gascomfoor
Koelkast
Vriesvak
Exterieur/Interieur
Buitenlamp
Combicassettes
Dakluik
Dakluik groot
Dakluik heki
Hordeur
Indirecte verlichting
Leeslampjes
Luifel
Fietsenrek
Lichtmetalen velgen
Sanitair
Cassettetoilet
Schoonwatertank (vast)
Toilet/Wasruimte
Techniek en veiligheid
Disselafdekking
Omvormer
Schokbreker
Serviceluik
Stabilisator
Verzwaarde steunen
Accu
Caravanmover
Lader
Verwarming
Kachel
Ringverwarming
Slaapcomfort
Lattenbodem
Matras pocketveren
Deze comfortabele TEC Weltbummler 525 TDF is van bouwjaar 2009. U beschikt in deze caravan over 4 slaapplaatsen. De caravan is tevens uitgerust met een handig fietsenrek, zodat u uw fietsen gemakkelijk kunt meenemen naar uw vakantiebestemming. Met de mover, waarmee deze caravan is uitgerust, zet u de caravan snel en eenvoudig op zijn plek. Het handige serviceluik biedt u ook van buitenaf toegang tot uw bagage.

De caravan heeft een gezellige rondzit die u eenvoudig kunt ombouwen tot comfortabele slaapplaats. Centraal in de caravan bevindt zich de complete middenkeuken. Voor een snelle toevoer van warm water is er een boiler aanwezig. De inbouwkoelkast met vriescompartiment heeft een grote inhoud.

Het Franse bed, dat in de lengte is geplaatst, biedt volop ruimte voor 2 personen. Dankzij de pocketveringsmatrassen en lattenbodems op de bedden kunt u genieten van een extra comfortabele ligging. De badkamer biedt gelegenheid om u aan de wastafel op te frissen en er is tevens een cassettetoilet.

Het interieur kan goed worden geventileerd dankzij het grote dakluik, dat ook voor extra lichtinval zorgt. Voor een goede verdeling van de verwarmde lucht is de caravan voorzien van een circulatiesysteem.

Doordat deze caravan met een hordeur is uitgerust, heeft u in de caravan geen last van insecten. Op de camping kunt u de zakluifel moeiteloos opzetten. De caravan is voorzien van een stabilisator. Hierdoor wordt het weggedrag aanzienlijk verbeterd.

Wilt u meer informatie over deze TEC Weltbummler 525 TDF? Bel of mail dan snel met ons bedrijf. Onze medewerkers staan graag voor u klaar.

Garantie
Bovag garantie
Kom op bezoek
Caravancentrum Waterland
Polderweg 18
1446 AA Purmerend
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag
Vanaf 09.00 t/m 17.00
Caravancentrum Waterland
1
Wilt u meer weten over de TEC Weltbummler 525 TDF?
Hobby en Fendt 2023
Sluiten
Hobby en Fendt 2023

Wie wilt er nou niet met een gloednieuwe Hobby of Fendt caravan op vakantie?

Caravan centrum Waterland heeft bijna alle modellen en type's uit voorraad leverbaar, wij maken de caravan helemaal naar u wens.

Wij zien uw graag, de koffie en thee staan klaar.

Bekijk alvast onze huidige voorraad
alert foto